Форум служит местом профессионального общения участников украинского рынка ценных бумаг - торговцев
и их клиентов. Здесь каждый может задать интересующие его вопросы и получить на них
квалифицированные ответы.
Прохання до всіх, хто має бажання взяти участь у розробці нових інструментів у інформаційно-аналітичній програмі «КМ-Інвестор». Компанія-розробник постійно проявляє ініціативу по вдосконаленню програми, тому, кому не байдуже – давайте долучимось до процесу – пропонуйте свої ідеї.
Тепер трошки конкретніше. Зараз розробники працюють над вдосконаленням інструменту «Карта внутридневных торгов», з допомогою якої досить зручно відслідковувати хід торгів по тій чи іншій акції (інструмент в першу чергу потрібний для тих, хто торгує в межах торгового дня).
Для прикладу, на першому рисунку відображене вікно, де відповідно до заданого тайм-фрейму, можна побачити, чи переважали угоди на покупку чи на продаж. Отже, по цьому прикладу бачимо, що у вибраний період, перших 5 хв. торгової сесії (5-хвилинний тайм-фрейм) по акції AZST було більше угод на покупку.
Щоб детальніше побачити інформацію по угодах за вибраний період, дивимось у вікно, що відображене на другому рисунку.
А у вікні, що на третьому рисунку, відображаються угоди по всіх акціях, за вибраний період.
Все разом в програмі виглядає так:
Якщо у вас є якісь цікаві пропозиції по розробці (ще якась інформація, або, наприклад, інше відображення даних), будь ласка, пишіть в цій темі.
Щиро вірю, що Ви запропонуєте нам щось набагато краще.
watcher писал(а):
Что с опционами? у нее есть выход на срочку УБе??? там какие то примочки есть для нее?
Поки що ні. Наразі програма зручна саме в роботі з акціями – є багато інструментів як технічного, так і фундаментального аналізу. І як бачите, вдосконалюється інструментарій «читання» ринку.
Особисто мені в КМі подобається те, що вся інформація чітко структурована, і не потрібно “бігати” по різних сайтах, для того, щоб, наприклад, одночасно слідкувати за ходом торгів, читати заголовки основних новин, і при потребі проводити аналіз окремого емітента. Що стосується аналізу, то особливо зручно те, що в базу даних підтягується вся фінансова звітність компаній – є можливість порівняти фінансові результати за різні періоди, не перебираючи при цьому окремі звіти за всі минулі періоди. Також часто користуюсь графічним порівнянням, наприклад, акції з ринком, або кількох акцій окремого сектору.
Якщо у Вас є кращий інструментарій для всіх цих речей, користуйтесь ним, але не потрібно закидати необґрунтовані репліки типу “бесполезная муть” по інших програмних продуктах. Інша справа, якщо Ви, наприклад, взагалі не проводите ніякого аналізу, то звичайно користі з цієї програми для Вас мало. Однак нею вже тривалий час користуються чимало людей і я в тому числі, а ця тема лише для того, щоб зробити її ще більш зручною та функціональною. Адже, як кажуть, для вдосконалення немає меж.
Insurer
Стаж: 13 лет 8 месяцев Откуда: www.insurertradi ng.com Сообщений: 113
Нажаль, не мав змоги працювати з цим сервісом, тому не можу провести ніякого порівняння. У будь якому випадку, від конкуренції користувачі обох продуктів будуть тільки в плюсі.