Украинская биржа
Индекс UX Фьючерсный контракт на Индекс украинских акций  ПоискПоиск  ПравилаПравила  ПользователиПользователи  ПрофильПрофиль  РегистрацияРегистрация  ВходВход
Форум «Биржа труда»
Шукаємо трейдерів
Модераторы: ara
Новая тема   Ответить на тему
 Предыдущая тема :: Следующая тема 
 Автор  Сообщение 
12TaRek
Стаж: 9 лет 4 месяца
Откуда: Луцк
Сообщений: 1
Чт Дек 04, 2014 15:57 Ответить с цитатой Получить постоянный адрес сообщения
Хочу запропонувати дві можливості для досвідчених трейдерів та тих хто хоче стати трейдером в проп групі досвідчених трейдерів.

Отже, якщо Ви досвідчений трейдер на ринку форекс чи фондовому ринку, і працюєте з капіталом інвесторів або хочете працювати з таким капіталом, пишіть мені на скайп (даний нижче) чи пишіть тут в форумі, як з вами зв’язатись.

Для того, щоб працювати з інвесторським капіталом на ринку форекс Вам необхідно надати:
- Підключений реальний рахунок чи демо, до моніторингу на сайті myfxbook.com за період не менше ніж за 6 місяців;
- Представити по Вашому реальному чи демо рахунку з історією торгівлі не менше ніж за 6 місяців наступні дані: номер рахунку, інвестиційний пароль, іазву брокера і назву сервера;

Якщо йде мова про Фондовий ринок то трейдеру необхідно надати:
- стейтмент, сформований в його брокера, мінімально за 6 останніх місяців зі всіма угодами та результатом (бажано в форматі pdf).

Якщо статистики буде менше ніж за 6 місяців, то це пропорційно зменшить можливу суму, що може бути надана в управління.

Стосовно можливості для недосвідчених трейдерів чи людей які хочуть стати трейдерами з нуля:

Спершу запитайте себе чи готові ви вчитись і працювати над собою, без особливого матеріального результату(в кращому випадку в 0 чи незначний+ а в гіршому в -) і як мінімум по 8-10 годин на добу протягом 6 місяців (в середньому, може бути менше, а може бути більше - все це залежить від того хто вчиться).

Якщо відповідь так і Ви в ній впевнені, то можу запропонувати наступне:
- безкоштовне навчання в досвідчених практикуючих трейдерів (фондовий ринок і ринок форекс);
- спілкування і робота в команді;
- при успішному навчанні і роботі - капітал в управління і частка прибутку;

Що потрібно для новачка, який хоче стати частиною проп групи - це написати мені в скайп чи тут - я з вами зв’яжусь і ми обговоримо всі деталі.

Всім успіхів, профітів і чітких трендів лише в Вашу сторону Cool

[email protected]
Скайп - trader.14
 
 
dukaroman
Стаж: 9 лет 4 месяца
Откуда: Kherson
Сообщений: 1
Вт Дек 16, 2014 21:01 (спустя 12 дней 5 часов) Ответить с цитатой Получить постоянный адрес сообщения
Я дуже зацікавлений Вашою пропозицією... Зв'яжіться зі мною будьласка 
 
Пастор
Стаж: 9 лет 4 месяца
Откуда: Житомир
Сообщений: 1
Ср Дек 17, 2014 19:41 (спустя 13 дней 3 часа) Ответить с цитатой Получить постоянный адрес сообщения
Зацікавлений.Зв'яжіться зі мною.
 
 
NHENTYM
Стаж: 9 лет 4 месяца
Сообщений: 3
Пт Дек 19, 2014 15:47 (спустя 14 дней 23 часа) Ответить с цитатой Получить постоянный адрес сообщения
Хочу научиться Не знаю с чего начать Но уже зарегистрировался [email protected] Сможете помогите. 
 
Показать сообщения:   
Новая тема   Ответить на тему
Список форумов Украинской биржи -> Биржа труда
Сайт Украинской биржи
Copyright © Украинская биржа, 2024.
Предложения, замечания и вопросы по работе форума направляйте на email: