1. Обещание - добровольное обязательство сделать что-нибудь; 2. Обязательство - официально данное обещание, обычно в письменной форме, требующее безусловного выполнения.
Теперь читаем инвестдекларацию фонда 4. Мета створення Фонду: Забезпечення учасникам Фонду довгострокового зростання вкладень шляхом інвестування у переважно в банківські метали (золото). ---- цель фонда уже допускает инвестирование в прочие финансовые инструменты, кроме банковских металлов. Дальше больше
5. Напрями інвестиційної діяльності: Активи Фонду складаються з цінних паперів, грошових коштів, у тому числі в іноземній валюті, дорогоцінних (банківських) металів та інших активів, дозволених законодавством. Для формування активів Фонд може придбавати іноземну валюту через банківські установи, які мають відповідну ліцензію. --------- оказывается перечень направлений инвестиций очень обширный. Купив акций например дакор вест, фонд ничего не нарушит, т.е остается надеяться на обещания инвестировать в золото людей которые рулят этим фондом. Поменяются люди или ситуация на рынке у фонда могут измениться золотые приоритеты.
Последний раз редактировалось автором 21.02.2012 13:03, всего редактировалось 1 раз
1. Обещание - добровольное обязательство сделать что-нибудь; 2. Обязательство - официально данное обещание, обычно в письменной форме, требующее безусловного выполнения.
Теперь читаем инвестдекларацию фонда 4. Мета створення Фонду: Забезпечення учасникам Фонду довгострокового зростання вкладень шляхом інвестування у переважно в банківські метали (золото). ---- цель фонда уже допускает инвестирование в прочие финансовые инструменты, кроме банковских металлов. Дальше больше
5. Напрями інвестиційної діяльності: Активи Фонду складаються з цінних паперів, грошових коштів, у тому числі в іноземній валюті, дорогоцінних (банківських) металів та інших активів, дозволених законодавством. Для формування активів Фонд може придбавати іноземну валюту через банківські установи, які мають відповідну ліцензію.
Вы вчитайтесь в документы и познакомтесь с технологией торгов сертификатами на УБ: Деньги, то есть валюта в фонде должна быть в какой-то части для осуществления деятельности фонда, выплат и покупки самих золотых контрактов на Лондонской бирже. А написано "переважно", именно с золотом. И почему, допустим, меня ограничивать только золотом, если есть ещё другие не менее привлекательные металлы в будущей деятельности фонда, но сейчас и в данный момент это только золото.
--------------------------------------------------------------------------------------------------- Профиль фонда
Інвестиційний фонд «Перший золотий» призначений для збереження та примноження капіталу інвесторів в довгостроковому періоді, особливо в періоди економічної волатильності та кризових ситуацій на фінансових ринках шляхом інвестицій 100% капіталу у безготівкове золото.
Переваги від інвестування в фонд:
∙ Захист від падіння на фондовому ринку та девальвації гривні. Згідно статистичних даних, між дорогоцінними металами та інструментами з високим ступенем ризику існує обернена залежність. Метали торгуються в доларах США. Потім вартість перераховується в гривнях по валютному курсу, тобто, фактично інвестор володіє доларовим активом та є захищеним від девальвації гривні.
∙ Дохідність. Інвестиції в золото характеризуються в тому числі дохідністю, яка, як правило, перевищує ставки по депозитам та рівень інфляції.
∙ Диверсифікація активів. Інвестор отримує ефективну можливість диверсифікувати ризики від падіння акцій найбезпечнішим активом – золотом. Крім того, за своєї діяльності, фонд отримує значно нижчий спред на купівлю/продаж золота, ніж той, що існує в банках для фіз.,осіб, за рахунок великих обсягів коштів.
Инфраструктура и расходы Вознаграждение КУА: 2,5% Хранитель активов: АБ "ИНГ Банк Украина" Аудитор: Аудиторская компания "Аудит Бюро" Регистратор: ЧАО "Всеукраинский депозитарий ценных бумаг" ---------------------------------------------------------------------------------- А вот свежий отчёт о структуре и деятельности фонда: http://investfunds.ua/asset-management/analitics/download/otchet-po-deyatelnosti-fonda-pervyj-zolotoj-po-sostoyaniyu-na-06022012-g-rajffajzen-aval-3177/
Последний раз редактировалось автором 21.02.2012 13:29, всего редактировалось 5 раз
да, и самый главный вывод. Из инвестдекларации не выплывает обязательство фонда инвестировать исключительно в золото, все остальное можно трактовать как обещания.
А это просто песня
Цитата:
И почему, допустим, меня ограничивать только золотом, если есть ещё другие не менее привлекательные металлы в будущей деятельности фонда, но сейчас и в данный момент это только золото.
Михаил Сущек
Стаж: 15 лет 7 месяцев Откуда: masterbrok.com.u a Сообщений: 482
Вот, что мешает свободному движению капитала в Украину и из неё - это ДЕКРЕТ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Про систему валютного регулювання і валютного контролю http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show?nreg=15-93&find=1&text=%B3%ED%E2%E5%F1%F2%E8%F6%B3%BF&x=0&y=0#w11
Розділ II ОПЕРАЦІЇ З ВАЛЮТНИМИ ЦІННОСТЯМИ
Стаття 2. Право власності на валютні цінності
1. Резиденти і нерезиденти мають право бути власниками валютних цінностей, що знаходяться на території України. Резиденти мають право бути власниками також валютних цінностей, що знаходяться за межами України, крім випадків, передбачених законодавчими актами України. 2. Резиденти і нерезиденти мають право здійснювати валютні операції з урахуванням обмежень, встановлених цим Декретом та іншими актами валютного законодавства України. ................................................. 4. Індивідуальні ліцензії видаються резидентам і нерезидентам на здійснення разової валютної операції на період, необхідний для здійснення такої операції. Індивідуальної ліцензії потребують такі операції:
а) вивезення, переказування і пересилання за межі України валютних цінностей, за винятком:
вивезення, переказування і пересилання за межі України фізичними особами - резидентами іноземної валюти на суму, що визначається Національним банком України; вивезення, переказування і пересилання за межі України фізичними особами - резидентами і нерезидентами іноземної валюти, яка була раніше ввезена ними в Україну на законних підставах; платежів у іноземній валюті, що здійснюються резидентами за межі України на виконання зобов'язань у цій валюті перед нерезидентами щодо оплати продукції, послуг, робіт, прав інтелектуальної власності та інших майнових прав, за винятком оплати валютних цінностей та за договорами (страховими полісами, свідоцтвами, сертифікатами) страхування життя; ( Абзац четвертий підпункту "а" пункту 4 статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2745-III ( 2745-14 ) від 04.10.2001 ) платежів у іноземній валюті за межі України у вигляді процентів за кредити, доходу (прибутку) від іноземних інвестицій; вивезення за межі України іноземної інвестиції в іноземній валюті, раніше здійсненої на території України, в разі припинення інвестиційної діяльності; платежів у іноземній валюті за межі України у вигляді плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден, що справляється Європейською організацією з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) відповідно до Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів ( 994_377 ), вчиненої в м. Брюсселі 12 лютого 1981 року, та інших міжнародних договорів; { Підпункт "а" пункту 4 статті 5 доповнено абзацом згідно із Законом N 3509-IV ( 3509-15 ) від 23.02.2006 }
б) ввезення, переказування, пересилання в Україну валюти України, за винятком випадків, передбачених пунктом 2 статті 3 цього Декрету;
в) надання і одержання резидентами кредитів в іноземній валюті, якщо терміни і суми таких кредитів перевищують встановлені законодавством межі; г) використання іноземної валюти на території України як засобу платежу або як застави; д) розміщення валютних цінностей на рахунках і у вкладах за межами України, за винятком: відкриття фізичними особами - резидентами рахунків у іноземній валюті на час їх перебування за кордоном; відкриття кореспондентських рахунків уповноваженими банками; відкриття рахунків у іноземній валюті резидентами, зазначеними в абзаці четвертому пункту 5 статті 1 цього Декрету;
е) здійснення інвестицій за кордон, у тому числі шляхом придбання цінних паперів, за винятком цінних паперів або інших корпоративних прав, отриманих фізичними особами - резидентами як дарунок або у спадщину.
Вобщем, даже есть лазейка, а именно: - необходимо приобрести такую услугу как "дарунок" или "у спадщину" у тамошней финансовой организации. В этом случае Вы можете обходиться без лицензии НБУ, но это, конечно, юр. синтетика.
Последний раз редактировалось автором 23.02.2012 23:06, всего редактировалось 7 раз
т.е. я поеду к российскому брокеру (дам ему типа просто так 10 000 $),а он от всей души подарит мне счет у хранитель где-то на 10 000$ ,для торговли на ММВБ-РТС. И МВД не сможет привлечь к уголовной ответственности,такого резидента (Украины) за спекуляции на бирже за рубежом? :
т.е. я поеду к российскому брокеру (дам ему типа просто так 10 000 $),а он от всей души подарит мне счет у хранитель где-то на 10 000$ ,для торговли на ММВБ-РТС. И МВД не сможет привлечь к уголовной ответственности,такого резидента (Украины) за спекуляции на бирже за рубежом? :
Я так полагаю, если вы оформите по всем правилам это наследство, т.е. счёт, я так думаю. И вы не просто "просто так" дадите 10 000 единиц, а купите это право или услугу. Но я, пока, о таком преценденте не слышал, но чисто юридически это возможно. Разве нет? Юристы, приём!
Последний раз редактировалось автором 23.02.2012 20:28, всего редактировалось 2 раза
Даже если это и так. Я все равно, за то чтобы торговать на УБ ! Это ближе и свое. А то получается это как cо своей женой просто рядом спать ,а трахатца ходить c соседкой.Вопрос, зачем, может пойти к соседке жить ?
р.s.может я так думаю, потому что у меня капитал не такой большой ?
Даже если это и так. Я все равно, за то чтобы торговать на УБ ! Это ближе и свое. А то получается это как cо своей женой просто рядом спать ,а трахатца ходить c соседкой.Вопрос, зачем, может пойти к соседке жить ?
р.s.может я так думаю, потому что у меня капитал не такой большой ?
Причём тут соседка.
Вы купите свой депозит - инвестиционный счёт, оформленный вам в наследство. И работайте как полноправный наследник со всеми вытекающими, как говорится.
Даже если это и так. Я все равно, за то чтобы торговать на УБ ! Это ближе и свое. А то получается это как cо своей женой просто рядом спать ,а трахатца ходить c соседкой.Вопрос, зачем, может пойти к соседке жить ?
р.s.может я так думаю, потому что у меня капитал не такой большой ?
Все-равно, что лечиться у соседа потому что он - сосед, а не потому, что хороший доктор. Есть кровные тугрики, и есть инструменты. Если инструмент УХ не подходит - в топку. Доу30 подходит, а СиПи - нет? В топку СиПи. Ничего личного тут быть не может.
---------------- Дайте возможность вынимать деньги с мериканского рынка и переводить их в Украину без головняка!!!
Вот, что мешает свободному движению капитала в Украину и из неё - это ДЕКРЕТ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Про систему валютного регулювання і валютного контролю http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show?nreg=15-93&find=1&text=%B3%ED%E2%E5%F1%F2%E8%F6%B3%BF&x=0&y=0#w11
Розділ II ОПЕРАЦІЇ З ВАЛЮТНИМИ ЦІННОСТЯМИ
Стаття 2. Право власності на валютні цінності
1. Резиденти і нерезиденти мають право бути власниками валютних цінностей, що знаходяться на території України. Резиденти мають право бути власниками також валютних цінностей, що знаходяться за межами України, крім випадків, передбачених законодавчими актами України. 2. Резиденти і нерезиденти мають право здійснювати валютні операції з урахуванням обмежень, встановлених цим Декретом та іншими актами валютного законодавства України. ................................................. 4. Індивідуальні ліцензії видаються резидентам і нерезидентам на здійснення разової валютної операції на період, необхідний для здійснення такої операції. Індивідуальної ліцензії потребують такі операції:
а) вивезення, переказування і пересилання за межі України валютних цінностей, за винятком:
вивезення, переказування і пересилання за межі України фізичними особами - резидентами іноземної валюти на суму, що визначається Національним банком України; вивезення, переказування і пересилання за межі України фізичними особами - резидентами і нерезидентами іноземної валюти, яка була раніше ввезена ними в Україну на законних підставах; платежів у іноземній валюті, що здійснюються резидентами за межі України на виконання зобов'язань у цій валюті перед нерезидентами щодо оплати продукції, послуг, робіт, прав інтелектуальної власності та інших майнових прав, за винятком оплати валютних цінностей та за договорами (страховими полісами, свідоцтвами, сертифікатами) страхування життя; ( Абзац четвертий підпункту "а" пункту 4 статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2745-III ( 2745-14 ) від 04.10.2001 ) платежів у іноземній валюті за межі України у вигляді процентів за кредити, доходу (прибутку) від іноземних інвестицій; вивезення за межі України іноземної інвестиції в іноземній валюті, раніше здійсненої на території України, в разі припинення інвестиційної діяльності; платежів у іноземній валюті за межі України у вигляді плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден, що справляється Європейською організацією з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) відповідно до Багатосторонньої угоди про сплату маршрутних зборів ( 994_377 ), вчиненої в м. Брюсселі 12 лютого 1981 року, та інших міжнародних договорів; { Підпункт "а" пункту 4 статті 5 доповнено абзацом згідно із Законом N 3509-IV ( 3509-15 ) від 23.02.2006 }
б) ввезення, переказування, пересилання в Україну валюти України, за винятком випадків, передбачених пунктом 2 статті 3 цього Декрету;
в) надання і одержання резидентами кредитів в іноземній валюті, якщо терміни і суми таких кредитів перевищують встановлені законодавством межі; г) використання іноземної валюти на території України як засобу платежу або як застави; д) розміщення валютних цінностей на рахунках і у вкладах за межами України, за винятком: відкриття фізичними особами - резидентами рахунків у іноземній валюті на час їх перебування за кордоном; відкриття кореспондентських рахунків уповноваженими банками; відкриття рахунків у іноземній валюті резидентами, зазначеними в абзаці четвертому пункту 5 статті 1 цього Декрету;
е) здійснення інвестицій за кордон, у тому числі шляхом придбання цінних паперів, за винятком цінних паперів або інших корпоративних прав, отриманих фізичними особами - резидентами як дарунок або у спадщину.
Вобщем, даже есть лазейка, а именно: - необходимо приобрести такую услугу как "дарунок" или "у спадщину" у тамошней финансовой организации. В этом случае Вы можете обходиться без лицензии НБУ, но это, конечно, юр. синтетика.
По поводу лазеек. Банки спокойно перечисляют эквивалент 15000 грн в день и правильное назначение платежа сами при этом подсказывают. Декретом это позволено и, вроде как банки являются агентами валютного контроля, т.е. если что, то физик не виноват.
Даже если это и так. Я все равно, за то чтобы торговать на УБ ! Это ближе и свое. А то получается это как cо своей женой просто рядом спать ,а трахатца ходить c соседкой.Вопрос, зачем, может пойти к соседке жить ?
р.s.может я так думаю, потому что у меня капитал не такой большой ?
Все-равно, что лечиться у соседа потому что он - сосед, а не потому, что хороший доктор. Есть кровные тугрики, и есть инструменты. Если инструмент УХ не подходит - в топку. Доу30 подходит, а СиПи - нет? В топку СиПи. Ничего личного тут быть не может.
Это сравнение ,про доктора, больше подходит ,для того,что выбрать рашу или штаты
Последний раз редактировалось автором 24.02.2012 01:02, всего редактировалось 21 раз